Zaginiona (6/8)

Zaginiona (6/8)

7.2/10

(Disparue)

serial kryminalny Francja 2015   od 16 lat
Występują:François-Xavier Demaison, Pierre-François Martin-Laval, Alix Poisson, Alice Pol
W skrócie:Nicholas przyznaje się do zabicia Lei, jednak inspektor Molina woli zaczekać z zamknięciem sprawy na wyniki sekcji zwłok.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Lyon, lato 2015. Tuż przed swoimi siedemnastymi urodzinami Lea Morel (Camille Razat) zamierza spędzić wieczór z przyjaciółmi i kuzynką Chris na Święcie Muzyki. Nazajutrz okazuje się, że nastolatka nie wróciła na noc do domu, a jej telefon nie odpowiada. Jej ojciec, Julien (Pierre-François Martin-Laval), rusza na poszukiwania córki. Śledztwo w sprawie zaginięcia dziewczyny prowadzi komisarz Molina (François-Xavier Demaison), który niedawno przybył do miasta. W trakcie dochodzenia wychodzą na jaw mroczne sekrety, które ukazują zaginioną w zupełnie innym świetle.

W tym odcinku

Nicolas, kelner potajemnie zakochany w Lei, zostawia w komputerze list, w którym przyznaje się do zabójstwa dziewczyny. Zwłoki mężczyzny znajduje w garażu jego narzeczona. Wszystko wskazuje na samobójstwo. Chłopak zatruł się spalinami samochodowymi. Inspektor Molina jednak woli zaczekać z zamknięciem sprawy nastolatki na wyniki sekcji zwłok.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także