Zagadki kryminalne (2)

serial dokumentalny Polska 2014   od 16 lat
W skrócie:Twórcy odcinka prezentują historię porachunków między gangami w Mazowieckiem. Widzowie poznają sprawę zorganizowanej grupy przestępczej, która specjalizuje się w okradaniu tirów w Polsce.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Sensacyjne historie głośnych zbrodni, napadów i kradzieży, które dzięki żmudnej pracy policji zakończyły się ujęciem sprawców. Widzowie poznają różnorodne metody pracy śledczych i mają okazję przyjrzeć się krok po kroku ich działaniom. W programie ukazane zostają również dramaty ofiar i bezwzględne posunięcia przestępców. Wśród opowiedzianych historii znajdują się m.in. porachunki mazowieckich gangów, sprawa grupy specjalizującej się w napadach na TIR-y i działalność szajki na masową skalę okradająca staruszki.

W tym odcinku

W dzisiejszym odcinku twórcy zaprezentują historię porachunków między gangami w Mazowieckiem. Znaleziono ciało zmaltretowanej dziewczyny jednego z gangsterów. Widzowie poznają też sprawę zorganizowanej grupy przestępczej, która specjalizuje się w okradaniu i porywaniu tirów w całej Polsce.