Zabójcze umysły 6: Wielkie morze (23)

Zabójcze umysły 6: Wielkie morze (23)

(Criminal Minds: Big Sea)

serial kryminalny Kanada/USA 2011   od 12 lat
Występują:Joe Mantegna, Paget Brewster, Shemar Moore, Matthew Gray Gubler
Reżyseria:Glenn Kershaw
W skrócie:U wybrzeży Florydy zostaje odkryty masowy grób. Reid stwierdza, że zmarli w momencie śmierci byli w różnym wieku. Ciotka Morgana podejrzewa, że wśród ofiar może być jej zaginiona córka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kulisy pracy ekipy profilerów FBI z Quantico. Agenci specjalni Aaron "Hotch" Hotchner (Thomas Gibson), David Rossi (Joe Mantegna) oraz ich współpracownicy są wzywani w różne rejony Stanów Zjednoczonych. Pomagają lokalnym służbom w wyjątkowo trudnych śledztwach. Próbują poznać sposób myślenia mordercy i w ten sposób ograniczyć krąg podejrzanych do osób pasujących do przygotowanego profilu. W pierwszym odcinku szóstej serii agenci kontynuują dramatyczne poszukiwania Dereka Morgana (Shemar Moore).

W tym odcinku

U wybrzeży oceanu w rejonie Jacksonville na Florydzie zostaje odkryty masowy grób. Pod morskim dnem zostało ukrytych wiele zwłok. Reid stwierdza, że zmarli w momencie śmierci byli w różnych wieku. Również ich pochodzenie społeczne czy rasowe nie wskazują na to, że morderca selekcjonował swoje ofiary. Tymczasem ciotka Morgana podejrzewa, że wśród ofiar może być jej zaginiona córka, Cindy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)