Zabójcza broń 2 (5)

Zabójcza broń 2 (5)

(Lethal Weapon 2)

serial sensacyjny USA 2017   od 12 lat
Występują:Damon Wayans, Clayne Crawford
W skrócie:Ofiara zmarła tuż przed wygraną w zakładzie na wyścigach konnych. Sprawę badają detektywi Riggs i Murtaugh. Pomaga im Leo Getz. W międzyczasie Roger postanawia zaktualizować swój testament.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 21 czerwca
dziś
13:00 CANAL+ Seriale (z napisami)
piątek, 22 czerwca
jutro
9:45 CANAL+ Seriale (z napisami)

Opis

Dwóch mężczyzn tworzy nietypowy duet. Policjant, który ma problemy z odnalezieniem się w rzeczywistości musi współpracować z detektywem, którego życiowym celem jest odnalezienie świętego spokoju. Były komandos i policjant, Martin Riggis (Clayne Crawford) po śmierci żony przenosi się do Los Angeles, aby rozpocząć nowe życie. Jego nowym partnerem w pracy zostaje detektyw, Roger Murtaugh (Damon Wayans), który przeszedł właśnie ciężki zawał. Mężczyzna musi zrezygnować z intensywnych doznań i skupić się powolnym wykonywaniu wszelkich czynności. Serial sensacyjno-komediowy jest oparty na fabule kultowej już kinowej serii "Zabójcza broń". Telewizyjną wersję łączy z kinową produkcją fabuła oraz humor. Akcja opiera się na charyzmatycznych śledczych.

W tym odcinku

Ofiara zmarła tuż przed wygraną w zakładzie na wyścigach konnych. Sprawę badają detektywi Riggs i Murtaugh. Pomaga im Leo Getz, który jest przekonany, że doszło do morderstwa. W międzyczasie Roger postanawia zaktualizować swój testament. Z kolei Martin próbuje uporać się ze swoją przeszłością.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także