Z Nation (11)

Z Nation (11)

6.7/10

(Z Nation: Sisters of Mercy)

serial grozy USA 2014   dla dorosłych
Występują:DJ Qualls, Keith Allan, Kellita Smith, Russell Hodgkinson
Reżyseria:Rachel Goldenberg
W skrócie:Obywatel Z pomaga Macowi i Addy dołączyć do zespołu. Po drodze spotykają trzech nastolatków. Informują oni wędrowców, że maszerują do Salt Lake City. Niebawem grupa dociera do tajemniczej osady.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Świat po ataku zombie. Grupa ocalałych ludzi podejmuje próbę przetransportowania z Nowego Jorku do Kalifornii jedynego człowieka, który przetrwał atak zmutowanych istot. W krwi tego mężczyzny znajdują się bowiem cenne przeciwciała. Mogą one pomóc stworzyć szczepionkę, która ocali ludzkość.

W tym odcinku

Obywatel Z pomaga Macowi i Addy dołączyć do zespołu. Po drodze zjednoczona drużyna spotyka trzech nastolatków. Informują oni wędrowców, że maszerują do Salt Lake City, by odnaleźć swojego ojca. Niebawem grupa dociera do tajemniczej osady, do której wstęp mają wyłącznie kobiety. Jest to poligamiczna grupa mormonów dowodzona przez kobiety, które wysyłają dzieci płci męskiej do walki z zombie. Wszystkie mieszkanki tej osady mają za sobą trudną przeszłość i potrafią doskonale radzić sobie same. Addy postanawia odłączyć się od zespołu i pozostać z nimi. Mimo starań kobieta nie może bowiem przestać myśleć o tym, że musiała zabić swoich bliskich, nim zamienią się w zombie. Mac próbuje nakłonić Addy do zmiany zdania, jego działania okazują się jednak bezskuteczne.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)