Wzór 5 (20)

Wzór

sezon 5 odc. 20

(Numb3rs: The Fifth Man)

serial kryminalny USA 2009   od 12 lat
Występują:David Krumholtz, Rob Morrow, Judd Hirsch, Sophina Brown
Reżyseria:Ken Sanzel
W skrócie:Charlie popełnia błąd w obliczeniach dotyczących sprawy włamań do domów. W konsekwencji Don zostaje ranny. Według matematyka na miejscu powinno być czterech przestępców, a nie pięciu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Piąty sezon popularnego serialu, którego bohaterami są agent FBI Don Eppes oraz jego brat, geniusz matematyczny Charlie. Wspólnie rozwiązują oni skomplikowane sprawy, w których konwencjonalne metody stosowane przez FBI nie wystarczają. Akcja pierwszych odcinków sezonu nawiązuje do wydarzeń z finału sezonu czwartego. Charlie zostaje uniewinniony i oczyszczony z zarzutów. Tymczasem Don zgłębia tajniki judaizmu. Do zespołu dołącza agentka Nikki Betancourt. Natomiast Buck Winters opuszcza więzienie i za wszelką cenę zamierza zemścić się na Donie.

W tym odcinku

Charlie popełnia błąd w obliczeniach dotyczących sprawy włamań do domów i w konsekwencji Don zostaje ranny. Według matematyka na miejscu powinno być czterech przestępców, a nie pięciu. Charlie ma wyrzuty sumienia, że z jego powodu brat został ranny i stara się ze wszystkich sił złapać szajkę. Po pewnym czasie okazuje się, że jego kalkulacje były prawidłowe, a za obecnością piątego mężczyzny kryje się zupełnie inny motyw.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)