Współczesna rodzina 6: Powalmy ich na kolana (20)

Współczesna rodzina 6: Powalmy ich na kolana (20)

(Modern Family 6: Knock Em Down)

serial komediowy USA 2014   od 12 lat
Występują:Ed O'Neill, Julie Bowen, Ty Burrell, Sofía Vergara
Reżyseria:Beth McCarthy-Miller
W skrócie:Jay zgadza się na zastępstwo w drużynie Camerona. Cam nie uprzedza go jednak, że jest to liga gejowska. Fakt ten stawia Jaya w niezręcznej sytuacji. Phil i Claire spędzają miło czas.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Szósty sezon stylizowanego na paradokument serialu o losach wielokulturowej amerykańskiej rodziny. 60-letni Jay Pritchett (Ed O'Neill) ożenił się powtórnie ze znacznie od siebie młodszą Kolumbijką Glorią (Sofia Vergara). Nie potrafi jednak dogadać się z jej synem z poprzedniego małżeństwa, Mannym (Rico Rodriguez). Kłopotów Jayowi dostarczają także jego własne, dorosłe już dzieci. Córka Claire (Julie Bowen), żona i matka trójki dzieci, oraz syn Mitchell (Jesse Tyler Ferguson) - gej, który ze swoim partnerem Cameronem (Eric Stonestreet) wychowuje adoptowaną Wietnamkę, Lily. Produkcja otrzymała Złoty Glob i liczne statuetki Emmy.

W tym odcinku

Jay zgadza się na zastępstwo w drużynie Camerona, startującej w finałach gry w kręgle. Cam nie uprzedza go jednak, że jest to liga gejowska. Fakt ten stawia Jaya w niezręcznej sytuacji. Phil i Claire spędzają niespodziewanie miło czas, jedząc kolację w towarzystwie swoich sąsiadów, Ronniego i Amber. Gloria i Mitch zgadzają się na wspólne wyjście do klubu z Haley, by udowodnić, że wciąż są młodzi i zabawni, ale nie przewidują tego, co się wydarzy przed imprezą.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)