Współczesna rodzina 6: Długi miesiąc miodowy (1)

Współczesna rodzina 6: Długi miesiąc miodowy (1)

(Modern Family 6: The Long Honeymoon)

serial komediowy USA 2014   od 12 lat
Występują:Ed O'Neill, Julie Bowen, Ty Burrell, Sofía Vergara
Reżyseria:Beth McCarthy-Miller
W skrócie:Alex uczestniczy w akcji humanitarnej. Pod jej nieobecność reszta rodziny świetnie się dogaduje. Wszystko psuje się w momencie, gdy dziewczyna wraca. Glorii nie podoba się, że Jay nie dba o wygląd.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Szósty sezon stylizowanego na paradokument serialu o losach wielokulturowej amerykańskiej rodziny. 60-letni Jay Pritchett (Ed O'Neill) ożenił się powtórnie ze znacznie od siebie młodszą Kolumbijką Glorią (Sofia Vergara). Nie potrafi jednak dogadać się z jej synem z poprzedniego małżeństwa, Mannym (Rico Rodriguez). Kłopotów Jayowi dostarczają także jego własne, dorosłe już dzieci. Córka Claire (Julie Bowen), żona i matka trójki dzieci, oraz syn Mitchell (Jesse Tyler Ferguson) - gej, który ze swoim partnerem Cameronem (Eric Stonestreet) wychowuje adoptowaną Wietnamkę, Lily. Produkcja otrzymała Złoty Glob i liczne statuetki Emmy.

W tym odcinku

Alex uczestniczy w akcji humanitarnej. Pod jej nieobecność reszta rodziny świetnie się dogaduje. Wszystko psuje się w momencie, gdy dziewczyna wraca do domu. Tymczasem Mitch i Cam zakończyli swoją podróż poślubną. Jednak to Michell potrafi lepiej przystosować się do prawdziwego życia, niż ckliwy Cameron. Glorii nie podoba się, że Jay wkłada tak mało wysiłku w swój wygląd.

Nagrody

Złoty Glob - serial komediowy lub musical

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)