Wojny magazynowe 5: Placentia Parano (17)

Wojny magazynowe 5: Placentia Parano (17)

(Storage Wars: Fear And Loathing In Placentia)

reality show USA 2013
W skrócie:Rene i Casey natrafiają w Placentii na magazyn pełen bagażów. Barry dokonuje kolejnego zakupu. Zastanawia się, czy dalej brać udział w licytacjach. Darrell odkrywa sprzęt stomatologiczny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna odsłona emocjonującego reality show, którego uczestnicy biorą udział w licytacjach zawartości schowków magazynowych. Zgodnie z kalifornijskim prawem właściciel kontenerów może sprzedać przedmioty w nich zgromadzone, jeśli wynajmujący zalega z opłatami przez trzy miesiące. Kupujący mają pięć minut na obejrzenie wnętrza schowka, nie wolno im jednak wchodzić do środka. Często zatem muszą polegać na intuicji, która podpowiada, gdzie mogą znajdować się prawdziwe skarby, a gdzie są tylko bezwartościowe graty.

Handlarze wyruszają do miejscowości Placentia. Jarrod i Brandi trafiają na coś, co może przechylić szalę zwycięstwa na ich stronę. Rene i Casey wygrywają aukcję, której przedmiotem był schowek pełen bagażu. Barry rozmyśla nad swoją pozycją w aukcyjnej rywalizacji. Darrell uważa, że znalazł sprzęt stomatologiczny.