Włoskie porządki (9)

Włoskie porządki (9)

(Questo e il mio paese)

serial obyczajowy Włochy 2015   od 12 lat
Występują:Violante Placido, Fausto Maria Sciarappa, Antonino Bruschetta, Cristiano Caccamo
W skrócie:Na pogrzebie Cosima Anna ma odwagę wypomnieć Cafuerze śmierć chłopaka. Postanawia też przyjrzeć się biznesowi rodziny związanej z zakładem oczyszczania miasta. Klan zaczyna grozić jej śmiercią.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Anna Pozzo (Violante Placido) jest żoną, matką i znakomitą ekonomistką, która po blisko 20 latach wraca do rodzinnej osady w południowych Włoszech, gdzie się urodziła i wychowała. Teraz jako burmistrz Calury jest otwarta na nowe doświadczenia w swoim życiu. Musi sobie radzić ze skutkami nietrafionych decyzji, które nie przysparzają jej popularności wśród mieszkańców. Nie tylko sprawowanie władzy jest dla niej czymś nowym. Anna musi zmierzyć się z demonami przeszłości i poczuciem winy, które towarzyszyło jej od tajemniczego zaginięcia jej najlepszej przyjaciółki. Powracają też do niej dawne uczucia związane z pewnym mężczyzną, którego kiedyś kochała...

W tym odcinku

Na pogrzebie Cosima Anna ma odwagę wypomnieć Cafuerze śmierć chłopaka. Postanawia też przyjrzeć się biznesowi rodziny związanej z zakładem oczyszczania miasta. Klan zaczyna otwarcie grozić jej śmiercią. Robotnicy przestają wykonywać swoją pracę i wkrótce ulice Calury toną w śmieciach. W tym trudnym momencie mąż Anny odchodzi do kochanki i za obopólną zgodą zabiera dwoje młodszych dzieci. Pogrążona w żałobie Chiara zostaje z matką. Giannino, nie mogąc zabić Pozzo, preparuje dowody przeciwko niej. Pozostawiona sama sobie Anna może liczyć tylko na wsparcie dawnego ukochanego, Corrada. Wkrótce policja wchodzi w posiadanie informacji na temat korupcyjnej przeszłości Pozzo.

Występują (pokaż wszystkich)