Włoskie porządki (10)

Włoskie porządki (10)

(Questo e il mio paese)

serial obyczajowy Włochy 2015   od 12 lat
Występują:Violante Placido, Fausto Maria Sciarappa, Antonino Bruschetta, Cristiano Caccamo
W skrócie:Porucznik Barbaro zawiadamia Ginę, że wobec Anny wszczęto dochodzenie. Na jej konto bankowe wpływały spore kwoty, a jednym z wpłacających był biznesmen Russo, główny inwestor centrum handlowego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Anna Pozzo (Violante Placido) jest żoną, matką i znakomitą ekonomistką, która po blisko 20 latach wraca do rodzinnej osady w południowych Włoszech, gdzie się urodziła i wychowała. Teraz jako burmistrz Calury jest otwarta na nowe doświadczenia w swoim życiu. Musi sobie radzić ze skutkami nietrafionych decyzji, które nie przysparzają jej popularności wśród mieszkańców. Nie tylko sprawowanie władzy jest dla niej czymś nowym. Anna musi zmierzyć się z demonami przeszłości i poczuciem winy, które towarzyszyło jej od tajemniczego zaginięcia jej najlepszej przyjaciółki. Powracają też do niej dawne uczucia związane z pewnym mężczyzną, którego kiedyś kochała...

W tym odcinku

Porucznik Barbaro zawiadamia Ginę, że wobec Anny wszczęto dochodzenie. Na jej konto bankowe wpływały spore kwoty, a jednym z wpłacających był biznesmen Russo, główny inwestor centrum handlowego. Jakby kłopotów było mało stan chorej Emilii pogarsza się, wkrótce kobieta umiera. W tym czasie Corrado usiłuje odkryć prawdę o swoim pochodzeniu i ustalić, czy jego matka miała romans z Angelem Cauferim. Domniemany ojciec cierpiał na rzadką chorobę genetyczną, dlatego jedynym pewnym dowodem będą testy medyczne. Anna trafia do aresztu. Nieświadoma prawdziwych intencji Corrada dzwoni do niego po pomoc.

Występują (pokaż wszystkich)