Włoskie porządki (1)

Włoskie porządki (1)

(Questo e il mio paese)

serial obyczajowy Włochy 2015   od 12 lat
Występują:Violante Placido, Fausto Maria Sciarappa, Antonino Bruschetta, Cristiano Caccamo
W skrócie:Anna powraca do rodzinnego miasteczka na południu Włoch. Chce objąć stanowisko burmistrza, by wyjaśnić sprawę tajemniczego zaginięcia przyjaciółki Lucii, której ciała nigdy nie odnaleziono.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Anna Pozzo (Violante Placido) jest żoną, matką i znakomitą ekonomistką, która po blisko 20 latach wraca do rodzinnej osady w południowych Włoszech, gdzie się urodziła i wychowała. Teraz jako burmistrz Calury jest otwarta na nowe doświadczenia w swoim życiu. Musi sobie radzić ze skutkami nietrafionych decyzji, które nie przysparzają jej popularności wśród mieszkańców. Nie tylko sprawowanie władzy jest dla niej czymś nowym. Anna musi zmierzyć się z demonami przeszłości i poczuciem winy, które towarzyszyło jej od tajemniczego zaginięcia jej najlepszej przyjaciółki. Powracają też do niej dawne uczucia związane z pewnym mężczyzną, którego kiedyś kochała...

W tym odcinku

Po dwudziestu latach Anna zjawia się w Calurze, miasteczku na południu Włoch, gdzie dorastała i uczyła się życia. Towarzyszą jej mąż, inżynier, który przybył tam za pracą, oraz dzieci. Znajome miejsca przywołują wspomnienia minionych zdarzeń. Przede wszystkim sprawę tajemniczego zaginięcia jej przyjaciółki Lucii, której ciała nigdy nie odnaleziono. Anna spotyka też osoby, które dawniej były dla niej ważne m.in. byłego ukochanego oraz Emilię, przyjaciółkę z dzieciństwa, która obecnie jest burmistrzem miasteczka. Nieuleczalnie chora kobieta proponuje Annie objęcie swojego stanowiska, w nadziei, że ona zrealizuje to, czego jej nie udało się zrealizować, i podejmie walkę z kontrolującą miasteczko mafią. Kobieta przyjmuje ofertę w nadziei, że dzięki nowym wpływom uda się jej rozwiązać zagadkę zniknięcia Lucii. Nie wie, że jej córka nawiązała w szkole kontakty z synem gangstera.

Występują (pokaż wszystkich)