Więzień miłości (272)

Więzień miłości (272)

(Adini sen koy)

telenowela Turcja 2016-2018   od 12 lat
Występują:Hazal Subasi, Erkan Meriç, Yaprak Durmaz, Aykut Igdeli
W skrócie:Zehra stanowczo domaga się od Czetina zwrotu kompromitujących zdjęć Dżanan. Tymczasem oszust zrywa z jej kuzynką. Mówi jej, że Zehra chciała go przekupić. Kerem otwiera własną agencję nieruchomości.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Omer (Erkan Meriç) nie zamierza nigdy się żenić. Jedyną kobietą, która się liczy w jego życiu, jest jego siostra Ajsze (Yaprak Durmaz). Dziewczyna jest wspaniałą romantyczką i pragnie, by jej brat był szczęśliwy i ułożył sobie życie u boku ukochanej. Kiedy Omer dowiaduje się, że jego siostrze zostało zaledwie kilka miesięcy życia, postanawia zawrzeć fikcyjny związek małżeński, by Ajsze zaznała szczęścia w ostatnich chwilach. Jego żoną ma zostać Zehra (Hazal Subasi), która desperacko potrzebuje pieniędzy. Ich małżeństwo ma potrwać jedynie pół roku, lecz sprawy zaczynają się komplikować.

W tym odcinku

Zehra stanowczo domaga się od Czetina zwrotu kompromitujących zdjęć Dżanan. Tymczasem oszust zrywa z jej kuzynką. Mówi jej, że Zehra chciała go przekupić. Kerem otwiera własną agencję nieruchomości. W ten sposób staje się konkurentem Sabah.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także