W roli głównej: Patryk Vega (2/8)

W roli głównej: Patryk Vega (2/8)

talk-show Polska 2007-2019   od 12 lat
W skrócie:Patryk Vega zawsze szukał w życiu mocnych wrażeń i był uzależniony od adrenaliny. Kiedyś bił się na podwórku i miał kłopoty z prawem, dzisiaj robi filmy o przestępcach i życiu na krawędzi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prezenterka Magda Mołek rozmawia ze znanymi osobami. Podczas wywiadu sławy odsłaniają przed widzami intymne sekrety, które czasami szokują, innym razem wzruszają. Każdy odcinek to wnikliwa analiza czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile i wydarzenia, które zmieniły losy jej rozmówców. Spotkanie z gwiazdą dzieli się na trzy części: wyznania dotyczące dzieciństwa, dorastania oraz dojrzałości. Wszystkie rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka.

Patryk Vega zawsze szukał w życiu mocnych wrażeń i był uzależniony od adrenaliny. Kiedyś bił się na podwórku i miał kłopoty z prawem, dzisiaj robi filmy o przestępcach i życiu na krawędzi. Patryk Vega to wybitny specjalista od mocnego kina, które porusza, niepokoi i szokuje. W swoich filmach chce mówić o ważnych sprawach. Jego najnowszy obraz "Kobiety Mafii" już podbija polskie kina. Reżyser wyznaje Magdzie, że "Kobiety są dużo bardziej interesujące od mężczyzn". W programie opowie również o swojej depresji, piciu, drodze do abstynencji, kryzysie wieku średniego i słabości do samochodów.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także