W krainie baśni: Czerwone ciżemki (13)

W krainie baśni: Czerwone ciżemki (13)

program dla dzieci Polska 2016   b.o.
W skrócie:Bohaterem odcinka jest Kuba, który jako dziecko musiał opuścić rodzinny dom. Od tego czasu włóczył się boso po świecie, sypiając w stajniach i pomagając parobkom, a w nocy marząc o nowej parze butów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Edukacyjny cykl familijny, utrzymany w konwencji teatru. W tajemniczym domu Bajarz wraz z Bajarką opowiedzą fascynujące historie, pełne przygód i magii. Bajarze przebiorą się kolejno za wszystkich bohaterów opowieści, od pięknych księżniczek i mężnych rycerzy po podstępne czarownice i chciwych monarchów. W każdym odcinku zaprezentujemy nową, nieznaną widzom baśń.

Bohaterem tego odcinka jest Kuba, który jako dziecko musiał opuścić rodzinny dom. Od tego czasu włóczył się boso po świecie, sypiając w stajniach i pomagając parobkom, a w nocy marząc o nowej parze butów. Bajarze opowiadają o jego spotkaniu z enigmatyczną Szewczynią. Dzięki niej Kuba uda się do podziemnego świata pełnego wielkich skarbów. Nie może jednak zabierać z podziemi czerwonych ciżemek, należących do władcy tej krainy.