W czym do ślubu? (10-ost.)

W czym do ślubu? (10-ost.)

program rozrywkowy Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Malwinę i jej mamę łączy pasja - jazda konna. Malwina lubi dobrze wyglądać. Inaczej jest z jej mamą, która już dawno przestała się tym przejmować. Dziewczyna chce ją namówić na zmianę wizerunku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejny sezon programu. Prowadząca Izabela Janachowska dobrze wie, że wiele panien młodych nie jest pewna, w czym iść do ślubu. Możliwości jest wiele; od błyszczących i rozłożystych kreacji, przez dopasowane suknie w kształcie rybki, po prostą i krótką sukienkę z delikatnymi dodatkami. Co gorsza zdjęcia z magazynów i internetu nie odzwierciedlają rzeczywistości. Podczas pierwszej przymiarki często okazuje się, że wymarzony strój nie pasuje do figury lub urody przyszłej panny młodej. Sytuacji nie poprawia grono doradców, z których każdy ma własną opinię na temat doboru sukni. Izabela Janachowska wraz z zawodową stylistką ślubną pomogą pannom młodym przygotować doskonałe kreacje dla siebie i dla jednej z bliskich osób. Oprócz tego każda spośród bohaterek programu podzieli się z widzami swoją historią.

Malwinę i jej mamę łączy pasja - jazda konna. Kiedyś wspólne zainteresowania pozwalały im spędzać razem wiele czasu, dziś jednak nie mają go dla siebie zbyt dużo. Anna sama wychowywała Malwinę, a z racji wykonywanego przez nią zawodu ona i córka były zmuszone do częstych przeprowadzek. Obecnie Malwina studiuje biologię, zamierza zostać nauczycielką. W przeszłości interesowała się też modelingiem, uczestniczyła nawet w konkursie Miss Exotica i awansowała do Miss Earth, jednak nie skorzystała z tej okazji. Mimo to lubi dobrze wyglądać i dba o swoją figurę. Inaczej jest z jej mamą, która już dawno przestała się tym przejmować. Malwina chce ją namówić na zmianę wizerunku.

Zobacz także