W cieniu (7/8)

W cieniu (7/8)

(Umbre)

serial obyczajowy Rumunia 2015   dla dorosłych
Występują:Serban Pavlu, Stefan Velniciuc, Maria Obretin, Andreea Vasile
Reżyseria:Igor Cobileanski
W skrócie:Relu udaje się do szpitala, by odwiedzić Capitanu. Orientuje się, że on i jego rodzina są w niebezpieczeństwie. Musi odnaleźć poszukiwanego przez gangsterów Puiu i odzyskać pieniądze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Relu Oncescu (Serban Pavlu) wiedzie spokojne życie rodzinne. Jest ojcem dwójki dzieci, zwyczajnym facetem, taksówkarzem. Nikt nie podejrzewa, że mężczyzna potajemnie ściąga długi i haracze dla lokalnego gangstera, Căpitanu. Relu za wszelką cenę stara się pogodzić dwa, niezazębiające się światy, i utrzymać w tajemnicy swoją działalność. Pewnego dnia traci jednak kontrolę nad sytuacją. Gdy zabija człowieka, z którym się sprzeczał, uświadamia sobie, że nie potrafi już zerwać z przestępczością. Jego kolejne kłamstwa stopniowo zaczynają wychodzić na jaw. Sensacyjna historia o niepozornym taksówkarzu, który prowadzi podwójne życie.

W tym odcinku

Pan Puiu znajduje się na gangsterskiej czarnej liście, dlatego jest poszukiwany. Tymczasem Relu wraca do domu i postanawia zmienić swoje życie. Kiedy udaje się do szpitala, by odwiedzić Capitanu, orientuje się, że przez dłuższy czas szef go śledził, a on sam i jego rodzina są w niebezpieczeństwie. Jedyną szansą na ocalenie bliskich jest odnalezienie pana Puiu i odzyskanie skradzionych pieniędzy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)