W cieniu (4/8)

W cieniu (4/8)

(Umbre)

serial obyczajowy Rumunia 2015   dla dorosłych
Występują:Serban Pavlu, Stefan Velniciuc, Maria Obretin, Andreea Vasile
Reżyseria:Igor Cobileanski
W skrócie:Gina dowiaduje się, czym tak naprawdę zajmuje się jej mąż. Kobieta próbuje go śledzić. Tanase przekonuje Relu do udziału w kolejnym przestępstwie. Niebawem Relu wraz z Giną udają się na wesele.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Relu Oncescu (Serban Pavlu) wiedzie spokojne życie rodzinne. Jest ojcem dwójki dzieci, zwyczajnym facetem, taksówkarzem. Nikt nie podejrzewa, że mężczyzna potajemnie ściąga długi i haracze dla lokalnego gangstera, Căpitanu. Relu za wszelką cenę stara się pogodzić dwa, niezazębiające się światy, i utrzymać w tajemnicy swoją działalność. Pewnego dnia traci jednak kontrolę nad sytuacją. Gdy zabija człowieka, z którym się sprzeczał, uświadamia sobie, że nie potrafi już zerwać z przestępczością. Jego kolejne kłamstwa stopniowo zaczynają wychodzić na jaw. Sensacyjna historia o niepozornym taksówkarzu, który prowadzi podwójne życie.

W tym odcinku

Gina dowiaduje się, czym tak naprawdę zajmuje się jej mąż. Podejrzliwa kobieta próbuje go śledzić. Tymczasem Tanase przekonuje Relu do udziału w kolejnym przestępstwie. Niebawem Relu wraz z Giną udają się na wesele. Po drodze mężczyzna gwałtownie zatrzymuje się, by uratować życie Tanase i jego kolegi.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)