W cieniu (2/8)

W cieniu (2/8)

(Umbre)

serial obyczajowy Rumunia 2015   dla dorosłych
Występują:Serban Pavlu, Stefan Velniciuc, Maria Obretin, Andreea Vasile
Reżyseria:Igor Cobileanski
W skrócie:Po rozmowie w parku Nico prosi Relu, by pomógł grupie prostytutek, którymi opiekuje się Căpitanu. Dziewczyny zostały napadnięte i uwięzione. Relu zabiera ze sobą Teddy'ego, który okazuje się pomocny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Relu Oncescu (Serban Pavlu) wiedzie spokojne życie rodzinne. Jest ojcem dwójki dzieci, zwyczajnym facetem, taksówkarzem. Nikt nie podejrzewa, że mężczyzna potajemnie ściąga długi i haracze dla lokalnego gangstera, Căpitanu. Relu za wszelką cenę stara się pogodzić dwa, niezazębiające się światy, i utrzymać w tajemnicy swoją działalność. Pewnego dnia traci jednak kontrolę nad sytuacją. Gdy zabija człowieka, z którym się sprzeczał, uświadamia sobie, że nie potrafi już zerwać z przestępczością. Jego kolejne kłamstwa stopniowo zaczynają wychodzić na jaw. Sensacyjna historia o niepozornym taksówkarzu, który prowadzi podwójne życie.

W tym odcinku

Po rozmowie w parku Nico prosi Relu, by pomógł grupie prostytutek, którymi opiekuje się Căpitanu. Dziewczyny zostały napadnięte i uwięzione. Relu zabiera ze sobą Teddy'ego, który okazuje się bardzo pomocny. Tymczasem Gina spędza popołudnie z dziećmi. Przypadkiem poznaje wówczas sąsiada Codrina, który wydaje jej się sympatyczny. Niebawem Teddy dowiaduje się, gdzie mieszka Relu, po czym umawia się z jego córką, Magdą. Z kolei pan Puiu ma złe przeczucia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)