Usterka 12 (3/24)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Fachowcy realizują projekt ławeczki tarasowej. Siedzisko ma być zbudowane z desek i mobilne. Kasia zamierza przypilnować, by efekt końcowy pracy był dokładnie taki, jak na projekcie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejny sezon programu pokazującego pracę naszych rodzimych specjalistów od remontów. Ukryta kamera dokładnie śledzi przebieg pracy ekspertów od momentu ich przybycia na miejsce do zakończenia działań. Obserwowani specjaliści będą naprawiać, modernizować, przebudowywać, odnawiać, kleić, zalepiać, docinać i wykańczać. Ich zmagania ocenią Adam i Łukasz Milczowie oraz Agnieszka Musiał, którzy skomentują to, co zobaczą na ekranie. Ekstremalne wyzwania to ich specjalność.

W tym odcinku

Przed fachowcami wymagające wyzwanie - projekt ławeczki tarasowej. Siedzisko ma być zbudowane z desek, jednak najważniejsze jest to, że całość musi być mobilna. Kasia zamierza przypilnować, by efekt końcowy pracy był dokładnie taki, jak na projekcie. Na miejscu zjawiają się kolejni specjaliści. Każdy z nich ma inną koncepcję i metodę wykonania. Nieraz pomysły są naprawdę zaskakujące. Efekt końcowy ocenią specjaliści.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także