Tysiąc i jedna noc (44/158)

Tysiąc i jedna noc (44/158)

(Binbir Gece)

serial obyczajowy Turcja 2006   od 12 lat
Występują:Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Tardu Flordun, Ceyda Düvenci
W skrócie:Onur odzyskuje siły i wraca do pracy. Wraz z Szeherezadą ustala datę ślubu. Jego bliskich ogarnia gorączka przygotowań do wesela. Peride chce poprawić relacje z przyszłą synową.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Szeherezada Evliyaoglu (Bergüzar Korel) jest utalentowaną architekt, która odnosi kolejne sukcesy zawodowe. Niewiele osób wie, że jest także samotną matką pięcioletniego chłopca chorego na białaczkę. Pewnego dnia jej poukładane życie zmienia się, gdy lekarz oznajmia jej, że syn potrzebuje natychmiastowego przeszczepu szpiku kostnego. Operacja kosztuje dwieście tysięcy dolarów. Zdesperowana Szeherezada decyduje się prosić o pomoc jedyną osobę, która może dysponować takimi pieniędzmi, swojego szefa Onura Aksala (Halit Ergenç). Ten nie odmawia, ale stawia pewien dziwny warunek. Od tego momentu kobietę i jej pracodawcę, pochodzących z dwóch różnych światów, zaczyna łączyć niezwykła relacja.

W tym odcinku

Onur odzyskuje siły i wraca do praca. Wraz z Szeherezadą ustala datę ślubu. Jego bliskich ogarnia gorączka przygotowań do wesela. Peride postanawia poprawić swoje relacje z przyszłą synową. Kerem i Zafer odnajdują tymczasem mężczyznę, który zaatakował biznesmena. Ali Kemal postanawia odejść do Dżansel i zawalczyć o własne szczęście. Po aferze z opublikowanym w prasie zdjęciem Kerem nie chce rozmawiać z Bennu.

Występują (pokaż wszystkich)