Trzynaście lat (3/5)

Trzynaście lat (3/5)

7.2/10

(Thirteen)

serial kryminalny Wielka Brytania 2016   od 16 lat
Występują:Jodie Comer, Natasha Little, Stuart Graham, Richard Rankin
Reżyseria:Vanessa Caswill
W skrócie:Ojciec Phoebe usiłuje porwać Ivy. Sądzi, że w ten sposób zmusi ją, by powiedziała, gdzie może być jego córka. Rodzina ratuje kobietę z opresji. Lisa Merchant dokonuje szokującego odkrycia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

26-letniej Ivy Moxam (Jodie Comer) udaje się uciec z piwnicy domu, która była jej więzieniem od chwili, gdy jako trzynastolatka została porwana przez tajemniczego złoczyńcę. Ofiara próbuje wrócić do normalnego życia, jednak nie jest to łatwe ani dla niej, ani dla jej rodziny. Dziewczynie stale towarzyszy para detektywów, którzy usiłują odtworzyć historię tragicznego wydarzenia i schwytać sprawcę. Im bardziej policjanci zagłębiają się w sprawę, tym mają więcej wątpliwości.

W tym odcinku

Ojciec Phoebe usiłuje porwać Ivy. Sądzi, że w ten sposób zmusi ją, by powiedziała, gdzie może być jego córka. Rodzina w ostatniej chwili ratuje kobietę z opresji. Policjant Elliott Carne bezskutecznie stara się nakłonić ją do tego, aby przedstawiła prawdziwą wersję wydarzeń związanych z jej porwaniem. Tymczasem funkcjonariuszka Lisa Merchant postanawia po raz kolejny przeszukać dom, w którym Ivy była więziona. Dokonuje tam szokującego odkrycia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także