Trudne sprawy (536)

Trudne sprawy

sezon 10 odc. 536

serial paradokumentalny Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Aldona planuje z przyjaciółką wakacje. By zdobyć pieniądze, sprzedaje swoją cenną torebkę. Zostaje oszukana. Nabywca płaci jej gotówką w nieznanej walucie. Okazuje się, ze to żetony do gry.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Nastoletnia Aldona Stróżyńska planuje polecieć na wakacje na Ibizę ze swoją najlepszą przyjaciółką Darią Giżewską. Niestety nie stać jej na wycieczkę. Potrzebująca pieniędzy dziewczyna sprzedaje przez internet swoją ulubioną, drogą torebkę. Kupujący odbiera przedmiot osobiście i płaci gotówką w nieznanej walucie. Mężczyzna zapewnia Aldonę, że może wymienić pieniądze. Nastolatka przekonuje się, że została oszukana - to żetony do gry. Wkrótce jednak zauważa kobietę z jej torebką i żąda zwrotu rzeczy. Pod podszewką torebki znajduje 2 tys. zł. Razem z koleżanką planują wymarzoną podróż. Wkrótce jednak znalezione pieniądze sprowadzają na Aldonę kłopoty.

Zobacz także