Trudne sprawy (535)

Trudne sprawy

sezon 10 odc. 535

serial paradokumentalny Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Katarzyna i Mateusz Michalscy od roku są w separacji. Mężczyzna wnosi pozew o rozwód. Katarzyna za wszelką cenę nie chce dopuścić do rozstania, ponieważ musiałaby sama zapracować na swoje utrzymanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 7 marca
za 13 dni
15:30 Polsat 2 (z napisami)

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Katarzyna i Mateusz Michalscy od roku są w separacji. Dla dobra ich córki Patrycji cały czas mieszkają pod jednym dachem. Mężczyzna w końcu wnosi pozew o rozwód. Katarzyna za wszelką cenę nie chce dopuścić do rozstania, ponieważ musiałaby sama zapracować na swoje utrzymanie. Zdeterminowana kobieta próbuje przeciągnąć córkę na swoją stronę. Gdy jej się to nie udaje, wynajmuje adwokata, który ma jej pomóc oskubać jej męża, i załatwia sobie fałszywe orzeczenie lekarskie stwierdzające jej niezdolność do pracy. Mateusz próbuje rozwieść się z chciwą żoną. Jest jednak zmęczony jej oszustwami.

Zobacz także