Trudne sprawy (341)

Trudne sprawy

sezon 6 odc. 341

serial paradokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Strażniczka miejska, Barbara nienawidzi swojej pracy. Związane z nią stresy wyładowuje na mężu i córce. Dziewczyna, która nie zdała do następnej klasy, ma areszt. Pewnego dnia ucieka z domu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach zwykłych ludzi - zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym.

W tym odcinku

Strażniczka miejska, Barbara nienawidzi swojej pracy. Związane z nią stresy wyładowuje na mężu Szymonie i córce Justynie. Dziewczyna, która nie zdała do następnej klasy, ma areszt domowy. Pewnego dnia nie wytrzymuje dyscypliny narzuconej przez matkę i ucieka. Barbara wykreśla ją ze swojego życia. Tymczasem Szymon zgłasza się do pracownika socjalnego Aleksandra Grabowskiego z prośbą o pomoc w odnalezieniu córki. Niebawem okazuje się, że nastolatka nocuje u obcych ludzi. Jej matka nie widzi w tym swojej winy. Zbulwersowany zachowaniem żony Szymon odchodzi od niej. Pozbawiony domu i pieniędzy, zatrzymuje się u państwa Sokołowskich. Przez ten czas sytuacja Justyny komplikuje się. Aby zdobyć jedzenie i nocleg, dziewczyna zaczyna kraść.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także