Truckersi: twardziele za kółkiem (4)

(World's Toughest Trucker: The Amazon Jungle)

serial dokumentalny Wielka Brytania 2012   od 12 lat
W skrócie:Kierowcy przewożą ciężarówkami kutry rybackie dla społeczności zamieszkującej Amazonię. Dwa zespoły ścigają się przez dżunglę, podczas kiedy trzeci usiłuje podejść do zadania spokojniej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ośmioro doświadczonych kierowców ciężarówek z różnych krajów staje do walki o tytuł największego "twardziela za kółkiem" i nagrodę pieniężną. Rywalizować będą na ośmiu najniebezpieczniejszych trasach na świecie: australijskich bezdrożach, lasach Amazonii czy górskich drogach w Himalajach. Podczas wypraw na uczestników czekać będzie także załadunek i rozładunek towarów, własnoręczne naprawy ciężarówek, tankowania w trudnych warunkach oraz czyszczenie i noszenie ciężkich ładunków. Wszyscy kierowcy zostaną doprowadzeni do granic wytrzymałości.

W tym odcinku

Tym razem kierowcy przewożą swoimi ciężarówkami kutry rybackie dla społeczności zamieszkującej Amazonię. Dwa zespoły ścigają się przez dżunglę, podczas kiedy trzeci usiłuje podejść do zadania spokojniej. Wkrótce okazuje się, która ze strategii jest skuteczniejsza.