Trawka: Decydujące głosy (5)

(American Weed 2: Pot Or Not?)

serial dokumentalny USA 2011
W skrócie:Nadchodzi dzień głosowania w Fort Collins. Osoby popierające zakaz sprzedaży leczniczej marihuany walczą o głosy. Dawn i John Cliffordowie obsługują pacjentów. Liczą na ich poparcie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolorado w Stanach Zjednoczonych jest miejscem, gdzie uprawa marihuany i jej zażywanie są legalne. Z mniej restrykcyjnego prawa korzystają nie tylko konsumenci i chorzy, ale też przedsiębiorcy. W programie autorzy przyglądają się sytuacji w mieście i rozmawiają z ludźmi, których życie zmieniło się po liberalizacji prawa.

W tym odcinku

Nadchodzi dzień głosowania w Fort Collins. Osoby popierające zakaz sprzedaży leczniczej marihuany robią wszystko, aby zachęcić mieszkańców do wsparcia ich starań. Bracia Dawn i John Cliffordowie obsługują pacjentów w nadziei, że w ten sposób uda im się przekonać ich do głosowania za dalszym funkcjonowaniem aptek i laboratoriów. W przeciwnym razie zostaną bez oszczędności, które wykorzystali na otwarcie przedsiębiorstw. Tymczasem sierżant Jim Gerhardt walczy z rozprzestrzeniającym się handlem nielegalną marihuaną poza granicami Fort Collins.