To nie koniec świata! (18)

To nie koniec świata! (18)

6.7/10
serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Krystian Wieczorek, Karolina Gorczyca, Piotr Stramowski, Magdalena Lamparska
Reżyseria:Łukasz Jaworski
W skrócie:Paweł zabiera Ankę na uroczystość wręczenia nagrody dla sportowego menadżera roku. Ulka odkrywa, że Darek kłamie mówiąc, że nie może być ojcem Blanki. Zastanawia się nad zerwaniem zaręczyn.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 19 grudnia
za 3 dni
12:00 Polsat Romans
środa, 20 grudnia
za 4 dni
11:00 Polsat Romans
sobota, 23 grudnia
za 7 dni
7:00 Polsat Romans (z napisami)
sobota, 30 grudnia
za 14 dni
3:00 ATM Rozrywka

Opis

Kilka miesięcy temu dramatyczny wypadek unieruchomił Ankę (Karolina Gorczyca). Na szczęście dziewczyna znalazła się pod troskliwą opieką ukochanego Pawła (Krystian Wieczorek) oraz doskonałego chirurga Adama Tenczyńskiego (Piotr Stramowski) i stopniowo wraca do zdrowia. W tym czasie Ulka (Magdalena Lamparska) i Darek (Eryk Lubos) rozpoczęli przygotowania do ślubu. Niespodziewanie ich plany niweczy pojawienie się tajemniczej nieznajomej (Anna Karczmarczyk). W dodatku ojciec Anki, Kazimierz (Artur Dziurman) jest prześladowany przez zagadkowego osobnika w czarnej kominiarce. A w Warszawie pojawia się Olga, urodziwa i przebojowa dziennikarka.

W tym odcinku

Paweł zabiera Ankę na uroczystość wręczenia nagrody dla sportowego menadżera roku. Na gali spotykają Olgę, która nie szczędzi Szostakowskiej złośliwości. Tymczasem Anka postanawia rozpocząć karierę medialną i zabłysnąć jako dziennikarka. Darek zarzeka się, że nie może być ojcem Blanki, ponieważ nigdy nie był w Szczecinie. Ulka odkrywa jednak, że jej ukochany kłamie. Zastanawia się nad zerwaniem zaręczyn. Nora dostaje propozycję odbycia rocznego stażu w Komendzie Głównej Policji w Warszawie. Do stolicy ma jechać razem z Jackiem Kotkiem (Marek Kaliszuk).

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także