Teatr w telewizji 3: Aport

Teatr w telewizji 3: Aport

(Playhouse Presents: The Dog Thrower)

FILMY KRÓTKOMETRAŻOWE Wielka Brytania 2014   od 12 lat
Występują:Richard Bacon, Brett Goldstein, Tim Key, Kimberley Nixon
Reżyseria:Jon Ronson
W skrócie:Charyzmatyczny Amerykanin daje zapierający dech w piersiach pokaz z udziałem psa należącego do Jonaha. Wkrótce lokalna gazeta publikuje zarzut o znęcanie się nad zwierzęciem. Jonah broni Amerykanina.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzecia seria opartego o format teatru telewizji cyklu niezależnych krótkometrażowych dramatów, wyprodukowanego przez brytyjskiego nadawcę Sky Arts.

Pewnego dnia Jonah (Tim Key), podcza spaceru po parku ze swoim psem Floopym, spotyka charyzmatycznego Amerykanina (Matthew Perry). Zaczyna on podrzucać jego psa, co z zapartym tchem obserwuje zgromadzony wokół mężczyzny tłum. Wkrótce zostaje on oskarżony przez lokalną gazetę o znęcanie się nad zwierzęciem. Wówczas Jonah staje za nim murem. Atutem tego krótkometrażowego obrazu jest znakomite aktorstwo. W główne postaci wcieli się znany z filmu "Jeden dzień" Tim Key oraz Matthew Perry, popularny Chandler z serialu "Przyjaciele". Obok nich wystąpili Kimberley Nixon ("Czarna śmierć"), Brett Goldstein ("SuperBob") oraz Richard Bacon ("Monkey"). Autorem filmu jest reżyser i scenarzysta Jon Ronson ("Frank").

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także