Tajne akta UFO: UFO nad Teksasem (12)

Tajne akta UFO: UFO nad Teksasem (12)

(Hangar 1: The UFO Files 2: UFOs Over Texas)

serial dokumentalny USA 2015   od 12 lat
W skrócie:Od dzisięcioleci w Teksasie obserwowano wzmożoną aktywność niezidentyfikowanych obiektów latających. Twórcy programu przeszukują archiwa w poszukiwaniu najbardziej zdumiewających doniesień.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 1 listopada
za 12 dni
23:55 Fokus TV

Opis

Druga seria programu powstałego w oparciu o imponujące archiwa, które kryją wyniki licznych śledztw dotyczących niezidentyfikowanych obiektów latających. Filmowcy prezentują dokumenty i dowody rzeczowe zgromadzone przez MUFON (Mutual UFO Network) - liczącą ponad cztery tysiące członków międzynarodową organizację non profit, która zajmuje się wyjaśnianiem doniesień o obserwacjach UFO. Funkcjonuje ona od 1969 roku i działa w 43 krajach na całym świecie.

W tym odcinku

Od dziesięcioleci w Teksasie obserwowano wzmożoną aktywność niezidentyfikowanych obiektów latających. Twórcy programu postanawiają sprawdzić, czy to przypadek. Przeszukują archiwa MUFON-u w poszukiwaniu najbardziej zdumiewających i najgłośniejszych doniesień na temat pojawienia się UFO w 28. stanie USA. Analizując różne sprawy, autorzy serii dochodzą do wniosku, że Teksas może pełnić wyjątkową rolę w tajnym przedsięwzięciu rządu Stanów Zjednoczonych.

Zobacz także