Taaaka ryba (11)

Taaaka ryba (11)

magazyn wędkarski   b.o.
W skrócie:W poszukiwaniu nowych wrażeń, łowisk i ryb ekipa rusza do Amazonii. Celem jest drapieżna payara. Pierwsza, uzbrojona w imponująco długie zęby ryba daje się złapać na odblaskowy wobler.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prowadzący program Jerzy Biedrzycki zaprasza na wyprawę wędkarską. Dzięki niej widzowie, lubiący wędkowanie, poznają liczne nowe łowiska i zwiedzą wiele ciekawych zakątków Polski i świata. W kolejnych odcinkach nie zabraknie informacji dotyczących fauny, flory i walorów turystycznych każdego z regionów, w jakie dotarła ekipa programu.

W poszukiwaniu nowych wrażeń, łowisk i ryb ekipa programu rusza do Ameryki Południowej. Celem wyprawy do Amazonii jest payara, drapieżna ryba owiana wieloma legendami. Deszcze i podniesione stany wód w wenezuelskich rzekach utrudniają nieco odnalezienie żerowisk payar. Dopiero wyprawa na Czarną Lagunę, na którą członkowie wyprawy dotarli indiańskimi łodziami, daje pierwsze efekty. Pierwsza, uzbrojona w imponująco długie zęby, ryba daje się złapać na odblaskowy wobler. Szczęściarzem, który pokonuje waleczną rybę jest Jurek Biedrzycki.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także