Sztuka codzienności: Hip-hop

(The Art of)

serial dokumentalny USA 2013   od 12 lat
Reżyseria:Danielle Merthmann
W skrócie:Hopsin to jedna z największych osobowości hip-hopu. Założył własną wytwórnię Funk Volume Records, która zyskała uznanie raperów. Amy Campion, inaczej Catfox, jest tancerką i choreografką.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Autorzy dokumentu zmieniają definicję sztuki i udowadniają, że piękno nie kryje się wyłącznie w obrazach i rzeźbach, lecz także w przedmiotach, z którymi stykamy się na co dzień. Kolejne odcinki będą poświęcone m.in. animacji, tatuażom i graffiti. Będzie mowa także o wystroju wnętrz, gotowaniu i projektowaniu odzieży. Kolejne tematy zainteresują natomiast miłośników fryzjerstwa, komiksów czy perfekcyjnego makijażu.

W tym odcinku

Hopsin to jedna z największych osobowości hip-hopu. Założył własną wytwórnię Funk Volume Records, która zyskała uznanie raperów. Amy Campion, inaczej Catfox, jest tancerką, choreografką i dyrektorką artystyczną Antics, grupy zawodowych tancerzy hiphopowych, która opowiedziała w nowoczesny sposób opowieść o Gilgameszu. O uniwersalnych problemach opowiada też Rocco, który zmagał się z brakiem akceptacji z powodu zmiany płci.

Twórcy (pokaż wszystkich)