Szpilki na Giewoncie 3 (28)

Szpilki na Giewoncie 3 (28)

serial obyczajowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Magdalena Schejbal, Wojciech Błach, Anita Jancia, Joanna Kulig
Reżyseria:Robert Wichrowski, Filip Zylber, Rafał Sisicki
W skrócie:Rafał zostaje porwany przez braci Dorotki. Górale zmuszają go do ślubu z ciężarną dziewczyną. Ewa i Lucyna planują festyn na inaugurację sezonu. Podobną imprezę zamierza zorganizować Marta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalszy ciąg nieco zwariowanych perypetii Ewy (Magdalena Schejbal) i jej przyjaciół. W otoczeniu Bartka nieoczekiwania pojawi się piękna Marta (Katarzyna Maciąg), która nieco zawróci mu w głowie. Drawska, by zatrzymać go przy sobie, będzie musiała poświęcić bardzo wiele. Wojna Ewy i Marty będzie toczyć się także na polu biznesowym, gdyż obie kobiety są właścicielkami dwóch konkurujących pensjonatów. Tymczasem Michał w końcu zdecyduje się, kogo tak naprawdę kocha - Anielę czy Barbarę. W życiu tej pierwszej pojawi się z kolei nowa osoba...

W tym odcinku

Rafał, były szef Ewy, zostaje porwany z warszawskiego biura przez braci Dorotki. Górale zmuszają go do wzięcia ślubu z będącą w ciąży dziewczyną. Ewa i Lucyna planują huczny festyn z okazji inauguracji sezonu turystycznego. W tym samym dniu podobną imprezę zamierza zorganizować również Marta. W Zakopanem pojawia się sławna himalaistka Katarzyna, która proponuje Arturowi wyprawę w góry. Tymczasem w Warszawie kwitnie romans Barbary i Michała. Mężczyzna po namowach ukochanej postanawia udać się do Zakopanego i ostatecznie wyjaśnić sprawę z Anielą.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)