Starożytni kosmici 7: Przesłanie od obcych (6)

(Ancient Aliens: Alien Messages)

serial dokumentalny USA 2014-2015
W skrócie:Wielu badaczy jest zdania, że w tekstach religijnych oraz formie i lokalizacji prastarych budowli ukryto przesłanie. Twórcy programu szukają dowodów na to, że jego autorami są istoty pozaziemskie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Twórcy programu szukają dowodów na potwierdzenie głównych tez paleoastronautyki - paranauki zajmującej się badaniem historii ziemskiej cywilizacji pod kątem kontaktów ludzi z istotami przybyłymi z kosmosu. Autorzy serialu odwołują się do pozostałości materialnych z odległych czasów, m.in. ery dinozaurów czy starożytnego Egiptu, przedstawiając dowody na ingerencję obcych w rozwój i kulturę człowieka. Szukają również śladów wizyt kosmitów w popularnych legendach oraz tekstach historycznych.

W tym odcinku

Wielu badaczy jest zdania, że w najświętszych tekstach religijnych, a także w formie i lokalizacji prastarych budowli ukryto tajne przesłanie, które wyjaśnia cel naszego istnienia. Autorzy programu szukają dowodów na to, że dziwne i niezrozumiałe komunikaty pozostawiły ludziom pozaziemskie istoty, które tysiące lat temu przybyły na Ziemię. Być może jest to rodzaj testu dla ludzkości. Jeśli dowiemy się wystarczająco dużo, złamiemy szyfr niezbędny do odczytania tych wiadomości i połączymy się z naszymi kosmicznymi przodkami.

Zobacz także