Star Trek: Enterprise 4: Zniewoleni (17)

Star Trek: Enterprise 4: Zniewoleni (17)

(Enterprise 4: Bound)

serial SF USA 2005   od 7 lat
Występują:Jolene Blalock, Scott Bakula, Connor Trinneer, Dominic Keating
Reżyseria:Allan Kroeker
W skrócie:W nagrodę za udane negocjacje z Syndykiem Oriona kapitan Archer otrzymuje trzy niewolnice. Ich uwodzicielskie zdolności zaczynają oddziaływać na prawie całą załogę "Enterprise"...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Akcja najnowszej serii rozgrywa się w XXII wieku, dokładnie sto lat przed Jamesem T. Kirkiem, sławnym dowódcą statku gwiezdnego o tym samym imieniu. Star Trek: Enterprise rozgrywa się w czasie, kiedy podróże międzygalaktyczne są jeszcze w powijakach. Kapitan Jonathan Archer (Scott Babula) wraz z załogą badaczy przemierza galaktykę pierwszym ziemskim statkiem: Enterprise NX-01. Jako pionierzy, zwiedzający odległe przestworza kosmosu, kontynuują podróż i są świadkami kolejnych cudów i zagadek czyhających na nich na ostatecznej granicy. Poszukują nowych oznak życia i innych cywilizacji.

W tym odcinku

Kapitan Archer zostaje wynagrodzony za udane negocjacje z Syndykiem Oriona. Otrzymuje trzy niewolnice z tej planety. Wkrótce ich uwodzicielskie zdolności zaczynają oddziaływać na niemal wszystkich członków załogi "Enterprise". Jedynie Trip i T'Pol nie poddają się ich zwodniczemu urokowi.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)