Star Trek: Enterprise 4: Załoga statku Enterprise (22)

Star Trek: Enterprise 4: Załoga statku Enterprise (22)

(Enterprise 4: These Are The Voyages...)

serial SF USA 2005   od 7 lat
Występują:Jolene Blalock, Scott Bakula, Connor Trinneer, Dominic Keating
Reżyseria:Allan Kroeker
W skrócie:Głównodowodzący William Riker i jego stara załoga przybywa na pokład oryginalnego statku "Enterprise", sześć lat po tym, jak widziano ich po raz ostatni. Sytuacja okazuje się symulacją.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Akcja najnowszej serii rozgrywa się w XXII wieku, dokładnie sto lat przed Jamesem T. Kirkiem, sławnym dowódcą statku gwiezdnego o tym samym imieniu. Star Trek: Enterprise rozgrywa się w czasie, kiedy podróże międzygalaktyczne są jeszcze w powijakach. Kapitan Jonathan Archer (Scott Babula) wraz z załogą badaczy przemierza galaktykę pierwszym ziemskim statkiem: Enterprise NX-01. Jako pionierzy, zwiedzający odległe przestworza kosmosu, kontynuują podróż i są świadkami kolejnych cudów i zagadek czyhających na nich na ostatecznej granicy. Poszukują nowych oznak życia i innych cywilizacji.

W tym odcinku

Głównodowodzący William Riker i jego stara załoga przybywa na pokład oryginalnego statku "Enterprise", sześć lat po tym, jak widziano ich po raz ostatni. Sytuacja okazuje się symulacją, która ma pomóc Rikerowi w podjęciu ważnej decyzji. Wzruszony kapitan Archer w towarzystwie swojej załogi powraca na Ziemię. Musi pogodzić się z rozbrojeniem "Enterprise" i perspektywą podpisania Karty Federacji, ratyfikującą nowy sojusz, do którego powstania się przyczynili.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)