Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (199)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (199)

7.6/10
serial kryminalny Polska 2018   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Sebastian Wątroba, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek
W skrócie:Jawor z Wojtalą śledzą Szprychę, drobnego handlarza narkotyków. Przy próbie aresztowania dochodzi jednak do zamieszania. Oficer CBŚ, Wawerski, szykuje się do przechwycenia dużej dawki heroiny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o grupie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się sprawami najcięższych przestępstw. Fabuła koncentruje się na pracy dwóch par śledczych.

W tym odcinku

Jawor z Wojtalą śledzą Szprychę, drobnego handlarza narkotyków. Przy próbie aresztowania dochodzi jednak do zamieszania. Okazuje się, że niechcący prawie storpedowali tajną operację warszawskiego CBŚ. Teraz muszą uratować śledztwo. Oficer CBŚ, Wawerski, szykuje się do przechwycenia dużej dawki heroiny. Daga Górska dostanie przy tej okazji szansę wykazania się swoimi talentami aktorskim. Z tych umiejętności dziewczyny chce również skorzystać jej przyjaciółka, Lilka. Ma nowy pomysł na niezwykle dochodowy biznes. Zamierza zająć się obrotem nieruchomościami - a jeżeli Daga jej pomoże - zyski mogą być jeszcze większe. Kinga Wilk, idąc śladem danych otrzymanych od Kubisa, poszukuje rodziny, która adoptowała jej brata.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także