Słoiki: Warszawa na ratunek (58)

Słoiki: Warszawa na ratunek (58)

serial paradokumentalny Polska 2014-2015   od 12 lat
W skrócie:Michał od kilku lat mieszka w Warszawie. Pewnego dnia zjawia się u niego Olga - młodsza siostra jego przyjaciela, Tomka. Wkrótce mężczyzna odkrywa, że dziewczyna uciekła z domu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 1 listopada
za 13 dni
2:00 ATM Rozrywka (z napisami)

Opis

Prawdzie historie ludzi, którzy przyjechali do Warszawy, by odmienić swoje życie. Mieszkańcy niewielkich miast i wsi liczą, że w stolicy uda im się zrealizować marzenia o lepszej pracy i pieniądzach. Nie łatwo jest im jednak odnaleźć się w wielkomiejskiej rzeczywistości.

W tym odcinku

Michał od kilku lat mieszka w Warszawie. Pewnego dnia niespodziewanie zjawia się u niego Olga - młodsza siostra jego przyjaciela, Tomka. Dziewczyna wyjechała z domu po maturze, by w stolicy rozpocząć nowe życie, a ponieważ nikogo tu nie zna, postanowiła przyjechać do niego. Aneta, dziewczyna Michała, nie jest zadowolona, że jej ukochany ma współlokatorkę. Olga błaga przyjaciela brata, by nikomu nie zdradził, że mieszka u niego. Michał przystaje na jej prośbę, choć jej nie rozumie. Olga w końcu wyznaje prawdę. Dowiedziała się, że nie jest biologicznym dzieckiem swoich rodziców, i uciekła z domu. Michał w końcu decyduje się powiadomić przyjaciela o sytuacji. Tomek sprowadza rodziców do Warszawy.

Zobacz także