Skrojony na miarę (7)

(Making Mr Right)

reality show USA 2013   od 12 lat
W skrócie:Brittany, Lindsay i Rachel wybierają po dwóch kawalerów. Każdy musi zaplanować randkę marzeń, na którą pójdzie z kobietą wybraną przez swatkę. Kandydaci organizują, m.in. randkę VIP-ów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzy kobiety dostają wyjątkową szansę poznania piętnastu kawalerów. Mężczyźni są przekonani, że zgłosili się do programu "Dopasuj mnie, jeśli potrafisz", w którym swatki znajdą dla nich wymarzone partnerki. W rzeczywistości rolę się odwracają: to mężczyźni są ofiarami, natomiast trzy swatki zamieniają się w łowczynie męskich serc. Rachel, Brittany i Lindsay szukają mężczyzn swoich marzeń. Panie pilnie obserwują potencjalnych kandydatów: przyglądają się im nawet w najbardziej intymnych momentach oraz słuchają ich zwierzeń. Widzowie przekonają się, czy bohaterkom uda się znaleźć mężczyzn idealnie do nich dopasowanych.

Brittany, Lindsay i Rachel wybierają po dwóch kawalerów. Każdy z nich musi samodzielnie zaplanować randkę marzeń, na którą pójdzie z kobietą wybraną przez swatkę. Kandydaci organizują, m.in. randkę VIP-ów, wspólne wędkowanie i robienie graffiti.