Skorpion 4 (8)

Skorpion 4 (8)

(Scorpion: Faire is Foul)

serial sensacyjny USA 2017   od 12 lat
Występują:Elyes Gabel, Katharine McPhee, Eddie Kaye Thomas, Jadyn Wong
Reżyseria:Sanford Bookstaver
W skrócie:Walter i jego przyjaciele udają się na festiwal nawiązujący do epoki renesansu. Zabawa dobiega końca, gdy gang rabusiów usiłuje obrabować policyjny magazyn dowodów rzeczowych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial twórców serii filmów "Szybcy i wściekli", który zyskał sympatię widzów na całym świecie. Scenariusz produkcji nawiązuje do życiorysu ekscentrycznego geniusza komputerowego, Waltera O'Briena (Elyes Gabel). Mężczyzna działa na granicy prawa. Swoje niezwykłe umiejętności wykorzystuje, włamując się do ściśle strzeżonych państwowych baz danych. W misjach towarzyszą mu: elektroniczny wirtuoz Happy Quinn (Jady Wong), matematyczny geniusz Sylvester Dodd (Ari Stidham) i wybitny psychiatra Toby Curtis (Eddie Kaye Thomas). W czwartej serii członkowie zespołu Skorpion muszą nawiązać współpracę z dawnym wrogiem.

W tym odcinku

Walter i jego przyjaciele udają się na festiwal nawiązujący tematycznie do epoki renesansu. Zabawa dobiega końca, gdy gang rabusiów usiłuje obrabować policyjny magazyn dowodów rzeczowych. Zachowanie O'Briena irytuje jego wybrankę serca.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także