Skazane (7)

Skazane (7)

7.4/10
serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Monika Krzywkowska, Ireneusz Czop, Paulina Gałązka, Antoni Pawlicki
Reżyseria:Łukasz Jaworski
W skrócie:Arek wychodzi na wolność. Ola i Szymek czekają na niego przed bramą więzienia. Sylwia odwiedza Adama, który spędził dwa dni w izolatce. Życie Marty i jej nienarodzonego dziecka jest zagrożone.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o losach czterech kobiet, które są stałymi gośćmi w zakładzie karnym. Zamożna Sylwii (Monika Krzywkowska), ciężarna Marta (Paulina Gałązka), niepokorna Ola (Olga Bołądź) oraz Anna (Beata Ścibakówna), której sen z powiek spędza obawa o los osadzonego za kratami syna, regularnie spotykają się w więzieniu, gdy czekają na widzenie z osadzonymi w nim bliskimi mężczyznami.

W tym odcinku

Arek wychodzi na wolność. Ola i Szymek czekają na niego przed bramą więzienia. W końcu rodzina jest w komplecie. Jednak nie na długo. Sylwia odwiedza Adama. Po ich ostatnim wybryku mężczyzna został ukarany: musiał spędzić dwa dni w izolatce. Mimo to Adam wydaje się najszczęśliwszym facetem na świecie. Wygląda na to, że Millerowie zażegnali kryzys małżeński. Adamowi udało się również wznowić swoje nielegalne interesy. Tym razem musi w nie zaangażować żonę. Anna w rozmowie z Olafem przyznaje się do wszystkich błędów, jakie popełniła wobec niego. Syn jej wybacza. Oznajmia, że jest na dobrej drodze do resocjalizacji. Niestety, to nie do końca prawda. Marta jest w niebezpieczeństwie. Musi walczyć o własne życie i swojego nienarodzonego dziecka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)