Skandal 2 (21)

Skandal 2 (21)

(Scandal 2: Any Questions?)

serial obyczajowy USA 2013   od 12 lat
Występują:Kerry Washington, Columbus Short, Tony Goldwyn, Joshua Malina
Reżyseria:Mark Tinker
W skrócie:Białemu Domowi grozi największy w historii skandal. Cyrus znajduje się w samym środku afery. Tymczasem ktoś z otoczenia Olivii zdradza ją i jej zespół.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Olivia Pope (Kerry Washington) rezygnuje z posady doradcy prezydenta Fitzgeralda Granta (Tony Goldwyn) i zakłada firmę specjalizującą się w zarządzaniu kryzysowym. Kompletuje zespół kompetentnych pracowników, którzy dołożą wszelkich starań, by tuszować skandale, chronić tajemnice i ratować reputację klientów. Należy do niego lojalny prawnik Stephen Finch (Henry Ian Cusick), bystry i wygadany Harrison Wright (Columbus Shor), haker Huck, najlepsza przyjaciółka Olivii, detektyw Abby Whelan (Darby Stanchfield) oraz młoda prawniczka Quinn Perkins (Katie Lowes). Jednak członkowie ekipy nie zawsze radzą sobie z własnymi problemami i sami mają wiele do ukrycia. Dotyczy to również Olivii, która wkrótce będzie musiała stanąć przed najtrudniejszą misją w swoim życiu. Od jej powodzenia zależą również jej własne losy.

W tym odcinku

Ujawniona przez Millie historia prezydenckiego romansu wywołuje burzę w mediach. Fitz obiecuje wydać w tej sprawie oświadczenie. Nadal twierdzi, że ma zamiar rozwieść się z żoną i poślubić Olivię. Jake stara się utrzymywać swoją relację z Pope w tajemnicy, ale tylko ściąga na siebie kłopoty w B-613. Kolejną osobą na liście podejrzanych o zdradę jest Sally Langston. Tymczasem w swoim przemówieniu Grant zapowiada, że zamierza kandydować na drugą kadencję.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)