Skandal 2 (15)

Skandal 2 (15)

(Scandal 2: Boom Goes the Dynamit)

serial obyczajowy USA 2013   od 12 lat
Występują:Kerry Washington, Columbus Short, Tony Goldwyn, Joshua Malina
Reżyseria:Randall Zisk
W skrócie:Olivia i jej zespół zostają wynajęci przez polityka Caldwella. Ich zadanie jest nietypowe. David stara się uwolnić od przeszłości. Jest śledzony. Zwraca się o pomoc do zespołu Olivii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Olivia Pope (Kerry Washington) rezygnuje z posady doradcy prezydenta Fitzgeralda Granta (Tony Goldwyn) i zakłada firmę specjalizującą się w zarządzaniu kryzysowym. Kompletuje zespół kompetentnych pracowników, którzy dołożą wszelkich starań, by tuszować skandale, chronić tajemnice i ratować reputację klientów. Należy do niego lojalny prawnik Stephen Finch (Henry Ian Cusick), bystry i wygadany Harrison Wright (Columbus Shor), haker Huck, najlepsza przyjaciółka Olivii, detektyw Abby Whelan (Darby Stanchfield) oraz młoda prawniczka Quinn Perkins (Katie Lowes). Jednak członkowie ekipy nie zawsze radzą sobie z własnymi problemami i sami mają wiele do ukrycia. Dotyczy to również Olivii, która wkrótce będzie musiała stanąć przed najtrudniejszą misją w swoim życiu. Od jej powodzenia zależą również jej własne losy.

W tym odcinku

David znajduje pendrive należący do Wendy. Znajdują się na nim informacje o szpiegu działającym w amerykańskim wywiadzie pod pseudonimem Albatross. David przekazuje informacje Olivii, a ona Jake'owi. Przyjaciółka Wendy, Molly, przyznaje się, że widziała jej mordercę. Twierdzi, że jest nim dyrektor CIA, Osborne. Olivia i jej zespół zostają wynajęci przez polityka Caldwella, który dopiero rozpoczyna karierę. Mężczyzna chce zdobyć stanowisko gubernatora Karoliny Północnej. Wyborcom może nie spodobać się fakt, że nie ma on ani żony ani nawet dziewczyny. Zadaniem Olivii jest znalezienie odpowiedniej kandydatki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)