Simpsonowie 20: Waverly Hills (19)

Simpsonowie 20: Waverly Hills (19)

(The Simpsons: Waverly Hills, 9021-D'Oh)

serial animowany USA 2008-2009   od 12 lat
W skrócie:Podstawówka w Springfield zostaje uznana za najgorszą szkołę w Ameryce. Simpsonowie przeprowadzają się do Waverly Hills. Bart rozpuszcza plotkę o przyjaźni Lisy z gwiazdką Alaską Nebraską.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 20 grudnia
za 7 dni
14:55 FOX Comedy
czwartek, 21 grudnia
za 8 dni
14:05 FOX Comedy
sobota, 23 grudnia
za 10 dni
15:20 FOX Comedy
niedziela, 24 grudnia
za 11 dni
6:30 FOX Comedy

Opis

Simpsonowie to typowa amerykańska rodzina należąca do klasy średniej. Mieszkają w domu na przedmieściach Springfield. Nie mają dużo pieniędzy, za to wiele wspaniałych szans w życiu, które zawsze udaje im się zmarnować. Homer, pan domu, pracuje w elektrowni jądrowej. Lubi grać w kręgle, wędkować, przesiadywać na kanapie przed telewizorem i w knajpie z kolegami. Jest wiernym mężem Marge, zajmującej się dziećmi i przykładnej pani domu. Bierze ona udział w akcjach społecznych i słynie z pysznych ciasteczek. Ich dziesięcioletni syn Bart nie lubi szkoły. Jego hobby to jazda na deskorolce i robienie dowcipów. W przeciwieństwie do brata ośmioletnia Lisa ma zadatki na geniusza. Uwielbia grę na saksofonie, ale nie ma przyjaciół. Najspokojniejszym członkiem rodziny jest mała Maggie, przez większość czasu zajęta ssaniem smoczka.."Simpsonowie" to najdłużej nadawany serial animowany w historii, który zdobył dziesiątki nagród oraz tytuł najlepszego serialu telewizyjnego XX wieku, przyznany przez magazyn "Time".

W tym odcinku

Podstawówka w Springfield otrzymuje zostaje okrzyknięta najgorszą szkołą w Ameryce, Simpsonowie przeprowadzają się do Waverly Hills. By zdobyć popularność w nowej szkoły, Bart rozpuszcza plotkę o przyjaźni Lisy z gwiazdką pop Alaską Nebraską. Tymczasem Homer wynajmuje sobie mieszkanie i udaje kawalera.

Zobacz także