Simpsonowie 20: Moe i malutka Maya (16)

Simpsonowie 20: Moe i malutka Maya (16)

(The Simpsons: Eeny Teeny Maya Moe)

serial animowany USA 2008-2009   od 12 lat
W skrócie:Homer chce spędzać więcej czasu z Maggie. Nie zamierza jednak rezygnować dla córki ze spotkań w barze Moe. Zabiera dziecko ze sobą i zostawia je wśród dzieci na pobliskim placu zabaw.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Simpsonowie to typowa amerykańska rodzina należąca do klasy średniej. Mieszkają w domu na przedmieściach Springfield. Nie mają dużo pieniędzy, za to wiele wspaniałych szans w życiu, które zawsze udaje im się zmarnować. Homer, pan domu, pracuje w elektrowni jądrowej. Lubi grać w kręgle, wędkować, przesiadywać na kanapie przed telewizorem i w knajpie z kolegami. Jest wiernym mężem Marge, zajmującej się dziećmi i przykładnej pani domu. Bierze ona udział w akcjach społecznych i słynie z pysznych ciasteczek. Ich dziesięcioletni syn Bart nie lubi szkoły. Jego hobby to jazda na deskorolce i robienie dowcipów. W przeciwieństwie do brata ośmioletnia Lisa ma zadatki na geniusza. Uwielbia grę na saksofonie, ale nie ma przyjaciół. Najspokojniejszym członkiem rodziny jest mała Maggie, przez większość czasu zajęta ssaniem smoczka.."Simpsonowie" to najdłużej nadawany serial animowany w historii, który zdobył dziesiątki nagród oraz tytuł najlepszego serialu telewizyjnego XX wieku, przyznany przez magazyn "Time".

W tym odcinku

Homer chce spędzać więcej czasu z Maggie. Nie zamierza jednak rezygnować dla córki ze spotkań w barze Moe. Zabiera dziecko ze sobą i zostawia je na pobliskim placu zabaw. Maggie nie spotyka się tam z sympatią innych dzieci. Próbuje powiedzieć o tym Homerowi, lecz ten jej nie rozumie. Tymczasem Moe wpada w oko dziewczyna, którą poznał w Internecie. Kiedy poznaje ją osobiście, okazuje się jednak bardzo niska.