Simpsonowie 20: Homeryka obiecana (21-ost.)

Simpsonowie 20: Homeryka obiecana (21-ost.)

(The Simpsons: Coming to Homerica)

serial animowany USA 2008-2009   od 12 lat
W skrócie:Wegetariańskie burgery doprowadzają do zapaści ekonomicznej w miasteczku Odgenville. Jego mieszkańcy zaczynają masowo przeprowadzać się do Springfield. Homer ma zadanie pilnowania granicy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Simpsonowie to typowa amerykańska rodzina należąca do klasy średniej. Mieszkają w domu na przedmieściach Springfield. Nie mają dużo pieniędzy, za to wiele wspaniałych szans w życiu, które zawsze udaje im się zmarnować. Homer, pan domu, pracuje w elektrowni jądrowej. Lubi grać w kręgle, wędkować, przesiadywać na kanapie przed telewizorem i w knajpie z kolegami. Jest wiernym mężem Marge, zajmującej się dziećmi i przykładnej pani domu. Bierze ona udział w akcjach społecznych i słynie z pysznych ciasteczek. Ich dziesięcioletni syn Bart nie lubi szkoły. Jego hobby to jazda na deskorolce i robienie dowcipów. W przeciwieństwie do brata ośmioletnia Lisa ma zadatki na geniusza. Uwielbia grę na saksofonie, ale nie ma przyjaciół. Najspokojniejszym członkiem rodziny jest mała Maggie, przez większość czasu zajęta ssaniem smoczka.."Simpsonowie" to najdłużej nadawany serial animowany w historii, który zdobył dziesiątki nagród oraz tytuł najlepszego serialu telewizyjnego XX wieku, przyznany przez magazyn "Time".

W tym odcinku

Wegetariańskie burgery Krusty Burger doprowadzają do zapaści ekonomicznej w miasteczku Odgenville. Jego mieszkańcy zaczynają masowo przeprowadzać się do Springfield. Burmistrz Quimby postanawia zamknąć miasto dla przybyszów. Homer otrzymuje zadanie pilnowania granicy.