Sekrety sąsiadów (65)

Sekrety sąsiadów (65)

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Judyta z trudem utrzymuje siebie i bezrobotnego męża ze swojej nauczycielskiej pensji. Odkrywa, że partner pobrał ze wspólnego konta dużą sumę pieniędzy. Podejrzewa, że został hazardzistą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 19 grudnia
za 12 dni
17:00 TV 4 (z napisami)

Opis

Zaskakujące historie, które dzieją w na pozór zwyczajnych domach. Sąsiedzi mieszkający tuż za ścianą nawet nie podejrzewają, co kryje się za fasadą pozorów. W programie przedstawione zostają wstrząsające opowieści o romansach, zdradach, kłótniach, przemocy i molestowaniu, a także chorobliwej zazdrości i dziwacznych obsesjach. Pełne napięcia historie prowadzą do zaskakującego finału i na zawsze zmieniają życie zwykłych ludzi.

W tym odcinku

Judyta i Wiktor są małżeństwem od siedmiu lat, lecz od pewnego czasu ich relacje się psują. Mężczyzna od kilku miesięcy nie ma pracy, co zmusza parę do przeprowadzenia się do innej miejscowości. Judyta z trudem utrzymuje ich ze swojej nauczycielskiej pensji i jest coraz bardziej sfrustrowana. Zaczyna też podejrzewać, że mąż ją oszukuje, gdy odkrywa, że Wiktor pobrał z ich wspólnego konta sporą sumę. Sądzi, że mężczyzna został hazardzistą. Okazuje się jednak, że za całą sprawą stoi sędziwa wróżka Zofia.

Zobacz także