Sekrety sąsiadów (22)

Sekrety sąsiadów (22)

serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:Anna i Gustaw są zaskoczeni, gdy w domu ich sąsiadki nagle, po latach zjawia się jej mąż. Mężczyzna nie robi na sąsiadach dobrego wrażenia. Tymczasem w okolicy dochodzi do serii włamań.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zaskakujące historie, które dzieją w na pozór zwyczajnych domach. Sąsiedzi mieszkający tuż za ścianą nawet nie podejrzewają, co kryje się za fasadą pozorów. W programie przedstawione zostają wstrząsające opowieści o romansach, zdradach, kłótniach, przemocy i molestowaniu, a także chorobliwej zazdrości i dziwacznych obsesjach. Pełne napięcia historie prowadzą do zaskakującego finału i na zawsze zmieniają życie zwykłych ludzi.

W tym odcinku

Anna i Gustaw są zaskoczeni, gdy w domu ich sąsiadki Cecylii nagle zjawia się jej mąż. Małżonkowie rozstali się trzy lata temu. Marek nie robi na sąsiadach dobrego wrażenia. Cecylia też nie wydaje się szczęśliwa z jego powrotu. Anna postanawia dowiedzieć się, o co chodzi. Jest przekonana, że Cecylia nie mówi im prawdy. Tymczasem w okolicy dochodzi do serii włamań. Gdy Anna i Gustaw poznają przeszłość Marka, wszystko zaczyna składać się w logiczną całość.

Zobacz także