Sekrety lekarzy (2/13)

Sekrety lekarzy (2/13)

reality show Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:26-letnia Paulina została poparzona w dzieciństwie wrzącym tłuszczem. Na jej szyi widnieje blizna. Z kolei Halina przez dziewięć lat toczyła walkę, by uratować zmiażdżoną w wypadku nogę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Lekarze należący do światowej czołówki, ortopedzi, chirurdzy plastycy, ginekolodzy, specjaliści medycyny estetycznej, pokazują innowacyjne metody leczenia. Weszły one dopiero na światowy rynek medyczny, a niektóre w Polsce zastosowano po raz pierwszy. Akcja programu rozgrywa się w gabinetach lekarskich i na salach operacyjnych najnowocześniejszych klinik i szpitali. Specjaliści z różnych dziedzin medycyny podejmują się leczenia pacjentów z rzadkimi i skomplikowanymi schorzeniami.

26-letnia Paulina została poparzona w dzieciństwie wrzącym tłuszczem. Na jej szyi widnieje blizna, która nie tylko utrudnia poruszanie głową, ale i odstaje od reszty ciała. Z kolei Halina przez 9 lat toczyła walkę, by uratować zmiażdżoną w wypadku nogę. Niestety, konieczna była amputacja. Teraz druga noga coraz częściej daje się we znaki. Kobieta drży na samą myśl o wejściu na salę operacyjną. Poddaje się terapii komórkami macierzystymi. Kolejną bohaterką jest Grażyna, która nigdy nie przeżyła spełnienia podczas zbliżeń z partnerem. Widzowie zobaczą, czy w wieku 47 lat wreszcie przełamie wstyd w walce o odzyskanie utraconej kobiecości.

Zobacz także