Saturno contro. Pod dobrą gwiazdą

(Saturno contro)

DRAMAT OBYCZAJOWY Francja/Turcja/Włochy 2007   od 16 lat
Występują:Stefano Accorsi, Margherita Buy, Pierfrancesco Favino, Serra Yilmaz
Reżyseria:Ferzan Ozpetek
W skrócie:Kilkoro przyjaciół spotyka się regularnie od lat. Jednak każdy z nich zmaga się ze swoimi problemami, lękami i marzeniami.
Ferzan Ozpetek przygląda się grupie przyjaciół, analizując łączące ich więzi i podziwiając fenomen wspólnoty wbrew licznym rozbieżnościom wewnątrz grupy. Plus aktorski popis do refleksji.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 19 marca
dziś
3:20 Kino TV

Opis

Kilkoro przyjaciół spotyka się regularnie od lat, tworząc grupę, której nie zmienił upływający czas, ani koleje losu. Jednak każdy z nich zmaga się ze swoimi problemami, lękami i marzeniami. Davide (Pierfrancesco Favino) jest wziętym pisarzem, a Lorenzo (Luca Argentero) jego młodym kochankiem. Sergio (Ennio Fantastichini), dawny partner Davide'a, próbuje serdecznością i troską ukryć coraz bardziej doskwierającą samotność. Angelica (Margherita Buy) i Antonio (Stefano Accorsi), rodzice dwójki dzieci, to małżeństwo pozornie bardzo zgodne. On jest zapracowanym bankowcem, ona psychologiem terapii uzależnień. Ich życie płynie w rytmie rutynowych czynności - do chwili, kiedy Angelica odkrywa romans męża. Śliczna Roberta (Ambra Angiolini) natomiast nie może poradzić sobie z samą sobą, uciekając w przypadkowy seks i narkotyki. Jest jeszcze Neval (Serra Yilmaz), energiczna Turczynka próbująca wyrwać przyjaciół z marazmu. Jako jedyna ma odwagę nazwać sprawy po imieniu i przywrócić wiarę w przyjaźń, życie i... dobre spaghetti.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)